Cupa Ghiocelul la final

La inceput de primavara, mai precis pe data de 17 martie, in padurea Ceala s-a derulat o noua editie a concursului de orientare Cupa Ghiocelul, in organizarea asociatiei noastre impreuna cu Palatul Copiilor Arad.

    Ne-am bucurat de o participare frumoasa, cu peste 70 de sportivi, din judetele Bihor, Timis, Dolj si Arad. Acestia, pe fondul unor conditii climatice optime, au parcurs diferite trasee, marcate pentru 9 categorii de varsta pentru fete, respectiv pentru baieti, cu lungimi cuprinse intre 1,2 si 9,6 km.

     Rezultatele concursului pot fi descarcate fiind in format pdf.

Succes pe mai departe tuturor sportivilor.

 

This entry was posted in Diverse, Orientare Sportiva and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *